Şirketimiz, sahibi olduğu 'Sabit Telefon Hizmeti İşletmeciliği' yetkilendirmesi ve sahibi olduğu katma değerli servis numaraları ile; BTK'dan yetkilendirme almamış yahut, kendisine ait bir telekomünikasyon alt yapısı bulunmayan ve Türk Telekom / GSM operatörleri ile arabağlantı yapmamış girişimcilere , kendi markaları ile hizmet vermelerinin önünü açmakta ve sektörün bu hizmet türündeki hacimsel ve hizmet çeşitliliğinin gelişimine önemli katkı sağlamaktadır.

Bununla beraber Şirketimiz, kendisinden katma değerli servis numarası talep eden firmalara, uzman personelimizin de analizi ve desteği ile, firmanın kurumsal kimliği ve müşteri profiline uygun, farklı tarife gruplarındaki numaraların tahsisi noktasında yardımcı olmakta ve yüksek gelir paylaşımı anlayışı ile sağlıklı ve kazançlı bir iş birliğinin tesis edilmesini hedeflemektedir.


KDH Numaralarının Kullanım Alanları

- Çağrı merkezi veren işletmeler,
- Müşterilerine destek veren servis sağlayıcılar,
- Uzmanlık ve danışmanlık hizmeti veren kişi / kurumlar,
- Acente sahibi olup, bilet ve tur satmak isteyen işletmeler,
- TV / medya sahibi kuruluşlar
- TV üzerinden tele marketing yapmak isteyen firmalar.


KDH Numaralarının Sağladığı Avantajlar

- Yüksek gelir paylaşımı anlayışımız ile iş ortağımıza maksimum gelir sağlanır.
- İşletme maliyetlerinizi minimize eder ve karlılığınızı artmasına katkı sağlar.
- Esnek tarife yapısı ile farklı segmentlerdeki tüm müşteri portöyünüze hitap eder.
- Konusunda uzman personelimiz ile 7*24 profesyonel destek alırsınız.
- Herhangi bir numara bedeli ödemek zorunda kalmazsınız.
- Size özel tahsis edeceğimiz ve hatırda kalacak 888'li ve 898'li numaralar ile kurumsal kimliğinizin ve imajınızın güçlendirilmesi sağlanır.

Web Sitesi: www.katmadegerlihizmetler.com/

Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
       
Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
Ana Sayfa Servislerimiz
Sabit Telefon Hizmetleri
Mega Carrier
Arama Kartı
Bilinmeyen Numaralar
Çağrı Merkezi
TelMy
Hakkımızda
Şirket Profili
Network Altyapısı
Arabağlantı Teknikleri
İnsan Kaynakları
Mega İştirakleri
İştirakler
İş Ortakları
Referanslar
İletişim
İletişim Bilgileri
İletişim Formu
Bilgilendirme
Mevzuat
Telekom Sözlüğü
Pazar İstatistikleri
Yararlı Linkler