24 saat ayrıntılı servis hizmeti sağlayan çağrı merkezi servisimiz ile uzun yıllardır sektörde yer almaktayız.

Mega Telekom, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır.

Çağrı merkezi servisleri alanında sahip olduğumuz kapsamlı tecrübelerimizden, yüksek teknolojimiz, kalite standardımız ve tüm sorularınız ile ilgilenecek olan 24 saat ulaşılabilir özel eğitimli personellerimizden hizmet alabilirsiniz.

Çağrı Merkezimizde:

 • Görüşme ve ses kayıtları tutulur.
 • Periyodik raporlamalar yapılır.


  İletişim:
  Yıldız Kılıç
  Call Center Yöneticisi
  Telefon (0232) 497 07 00
  E-Posta
  yildiz.kilic@megatelekom.com.tr • Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
  Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
  Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
         
  Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
  Ana Sayfa Servislerimiz
  Sabit Telefon Hizmetleri
  Mega Carrier
  Arama Kartı
  Bilinmeyen Numaralar
  Çağrı Merkezi
  TelMy
  Hakkımızda
  Şirket Profili
  Mega İştirakleri
  İştirakler
  İş Ortakları
  Referanslar
  İletişim
  İletişim Bilgileri
  Bilgilendirme
  Mevzuat
  Telekom Sözlüğü
  Pazar İstatistikleri
  Yararlı Linkler