Arama Kartı Nedir?

Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir.Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir.

Arama kartınız ile evinizden, ofisinizden, cep telefonunuzdan ya da herhangi bir ankesörlü telefondan kartın üzerinde yazan erişim numaramızı arayarak uluslararası, şehirlerarası, şehir içi ve mobil telefon görüşmelerinizi daha ucuz ve kaliteli bir şekilde yapabilirsiniz.


Nasıl Kullanılır?

Sabit Telefon ile Arama
1. Kartınızın arkasındaki taralı alanı kazıyarak PIN numaranızı öğreniniz.
2. Erişim numaramızı (0811 277 77 77 ) tuşlayınız.
3. PIN numarasını tuşlayınız.
4. Aramak istediğiniz telefon numarasını tuşlayınız.

Cep Telefonu ile Arama
1. Kartınızın arkasındaki taralı alanı kazıyarak PIN numaranızı öğreniniz.
2. Cep telefonunuzdan erişim numaramızı (0850 877 77 77 ) tuşlayınız.
3. Sistem aramanızı sonlandırıp sizi geri arayacak ve PIN numaranızı tuşlamanızı isteyecektir.
4. PIN numaranızı tuşlayınız.
5. Aramak istediğiniz telefon numarasını tuşlayınız.

Web Sitesi: www.megakart.com


Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
       
Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
Ana Sayfa Servislerimiz
Sabit Telefon Hizmetleri
Mega Carrier
Arama Kartı
Bilinmeyen Numaralar
Çağrı Merkezi
TelMy
Hakkımızda
Şirket Profili
Mega İştirakleri
İştirakler
İş Ortakları
Referanslar
İletişim
İletişim Bilgileri
Bilgilendirme
Mevzuat
Telekom Sözlüğü
Pazar İstatistikleri
Yararlı Linkler