Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.

Mega International Carrier, Türkiye'deki ve yurtdışındaki yüzlerce POP noktası ve network omurgasında kullandığı en son teknolojik çözümlerle, yurtdışından başlatılan çağrıların en üstün servis kalitesiyle ve en uygun fiyatlarla Türkiye içinde sonlandırmasını sağlamaktadır.Bu sayede yurt dışındaki telekom firmaları, Mega International Carrier aracılığıyla Türkiye'ye doğru olan ses trafiklerini, internet ya da özel data devreleri üzerinden yerel PSTN şebekesinde sonlandırmaktadır.

Günümüzde en çok kullanılan telekom çözümlerini, yüksek ve kaliteli teknolojilerle sunan Mega Grubu, SS7 sinyalleşme, VOIP, least cost routing, real time rating, IVR gibi hizmetleri vermektedir.Mega, sektöre yeni giren telekom operatörleri için hizmete hazır, herhangi bir ek yönlendirme ekipmanı yatırımı gerektirmeyen çözümler önermektedir.


Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
       
Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
Ana Sayfa Servislerimiz
Sabit Telefon Hizmetleri
Mega Carrier
Arama Kartı
Bilinmeyen Numaralar
Çağrı Merkezi
TelMy
Hakkımızda
Şirket Profili
Mega İştirakleri
İştirakler
İş Ortakları
Referanslar
İletişim
İletişim Bilgileri
Bilgilendirme
Mevzuat
Telekom Sözlüğü
Pazar İstatistikleri
Yararlı Linkler