Mega, uluslararası telekom sektöründe, güçlü altyapı, kaliteli servis ve ekonomik tarifeleriyle yakaladığı başarıyı Türkiye'de devam ettirmektedir.

Mega Telekom, 010012 ve 01058 lisansları ve şebekeleriyle günlük 15 milyon dakikanın üzerine çıkarak, Almanya şehirlerarası ve uluslararası telefon trafiği içinde yüzbinlerce insanın sabit hatlı iletişim ihtiyaçlarına çözümler sunmaktadır. Bu deneyimin sağladığı avantajları Türkiye sabit telefon aboneleriyle de paylaşmaktadır.

MEGA TELEKOM Ses Hizmetleri'nin Sağladığı Avantajlar:

 • Dünyanın her yeriyle kaliteli ve ucuza telefon görüşmesi
 • Kullanıcı kontrolünde web çağrı ve ödeme dökümü
 • İlave yatırıma ihtiyaç duyulmaması
 • Statik IP zorunluluğu olmaması

  PSTN Hizmeti

  Mega Telekom olarak müşterilerimize ek bir maliyet yaratmadan sabit telefon ve GSM görüşmelerini yüksek kalite ve uygun fiyatlarla yapabilme imkanı sağlıyoruz. PSTN hizmeti, santrallerde yapılacak programlama ve/veya takılacak elektronik cihazlar vasıtasıyla gerçekleştirilmektedir. Ücretsiz olan erişim numaralarımız sayesinde müşterilerimizin Mega telekom üzerinden yaptıkları telefon görüşmeleri için Türk telekom'a herhangi bir ek ücret ödemeleri gerekmemektedir.

  Ayrıca, Telefon görüşmesi yaptırarak belli bir gelir hedefleyen arama merkezi, otel gibi işletmelerin PSTN hat üzerinden hizmet verebilmesi için gerekli çözüm ve yazılımlar şirketimiz tarafından sağlanmaktadır.

  VOIP Hizmeti

  Müşterilerimizin internet ve kiralık hatlar vasıtasıyla Mega Telekom'un omurgasına ulaşarak, sabit telefon ve GSM görüşmelerini gerçekleştirmektedir. Santrallere veya telefonlara takılacak elektronik cihazlar ile VOIP üzerinden yapılan görüşmelerde %90'a varan tasarruf sağlanmaktadır.


 • Türk Telekom, Turkcell, Vodafone ya da Türk Telekom mobil hatlı telefonunuzdan 11881'i tuşlayın Ulusal Bilinmeyen Numaralar Servisini size biz verelim.
  Potansiyel müşterilerinizin sizi aradıkları yerde kolayca erişebilmesi için kaydınızı 11881'de arzunuza göre optimal hale getirin.
  Arama kartı, bir servis numarası üzerinden ön ödemeli olarak görüşme yapılmasını sağlayan bir servistir. Kart üzerinde erişim numarası, görüşme yapmanızı sağlayacak PIN kodu ve kullanım ile ilgili bilgileri içermektedir. 24 saat ayrıntılı danışma ve servis hizmetleri sağlayan Bilinmeyen Numaraların dışında Çağrı Merkezi Servis alanında da faaliyet göstermekteyiz. Mega, çağrı merkezinde operasyonel teknolojinin yanı sıra, operatör etkinliği ve iş verimi için en gelişmiş donanım ve çalışma ortamını sağlamaktadır. Mega Grubu içinde uluslararası faaliyet gösteren Mega International Carrier, dünyanın en ucuz ve en kaliteli trafik taşıyıcıları arasındadır. Dünya çapında, önemli telekom firmalarıyla arabağlantı sözleşmeleri ve yüzlerce POP noktası bulunan Mega International Carrier, Türkiye'yi de hizmet alanına dahil etmiştir.
         
  Copyright © 2004-2014   Mega Telekom   
  Ana Sayfa Servislerimiz
  Sabit Telefon Hizmetleri
  Mega Carrier
  Arama Kartı
  Bilinmeyen Numaralar
  Çağrı Merkezi
  TelMy
  Hakkımızda
  Şirket Profili
  Mega İştirakleri
  İştirakler
  İş Ortakları
  Referanslar
  İletişim
  İletişim Bilgileri
  Bilgilendirme
  Mevzuat
  Telekom Sözlüğü
  Pazar İstatistikleri
  Yararlı Linkler